Za nami kolejne webinarium poświęcone naruszeniom prawa w Internecie. Tym razem omawialiśmy kwestie związane z możliwością uzyskania danych sprawcy internetowych naruszeń. Wszyscy, którzy chcieli wziąć udział w wydarzeniu, a nie mogli, mogą teraz to nadrobić. Nagranie jest dostępne w serwisie YouTube.
Bardzo cieszy nas duże zainteresowanie – spośród 64 zarejestrowanych osób w webinarium wzięło udział 63 uczestników, co oznacza 98-procentową frekwencję!
Dziękujemy za wszystkie uwagi odnośnie jakości transmisji i prezentacji. Dzięki nim mogliśmy natychmiast zlikwidować drobny problem techniczny z jednym z mikrofonów. Otrzymaliśmy także kilka propozycji związanych z wyświetlaniem prezentacji oraz przedstawianiem większej liczby konkretnych przykładów. Postaramy się je uwzględnić, organizując kolejne spotkania.
Zgodnie z sugestiami, zamieściłem na blogu zbiór linków do materiałów, które były omawiane w trakcie webinarium. Takie zestawienia będziemy zamieszczać przy okazji kolejnych spotkań.
Dziękuję osobom, które wypełniły kwestionariusze. W sumie otrzymałem 16 uzupełnionych ankiet, zawierających wiele cennych sugestii co do formuły i tematów kolejnych spotkań. Poniżej przedstawiam ich szczegółowe wyniki:
Średnia ocena w skali od 1 do 10 wyniosła 7,8 – dziękujemy!
Poniżej zamieszczam zestawienie propozycji tematów zgłoszonych w ankietach. Weźmiemy je pod uwagę przy organizacji kolejnego webinarium:
- granice ochrony konsumenckiej w przypadku usług elektronicznych
- postępowanie karne w przypadku przestępstw komputerowych
- projekty zmian w prawie telekomunikacyjnym
- kwestie szeroko pojmowanego bezpieczeństwa w IT (m.in. przy transakcjach elektronicznych).
Jeszcze raz dziękuję za udział w webinarium i zachęcam do dyskusji w ramach bloga.
Autorem tego wpisu jest Tomasz Zalewski
Możesz zaprenumerować ten blog. Wpisz adres e-mail, a powiadomienie o nowym wpisie dostaniesz na swoją skrzynkę.
Zwięźle i praktycznie o nowych technologiach oraz prawie własności intelektualnej i jego zastosowaniu w sieci.